1 / 4
Iznajmuvanje i prodazba na bubica, bubici бубица
599 МКД
Цената е фиксна
15.03.2023 10:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Блутут картичка бубица
✅Препишувајте без никаков ризик !
✅Нова блутут картичка без жици,само 5мм дебелина,можете да ја ставите каде што сакате да ја залепите околу вашата рака под вашите алишта или во џеб околу горниот дел на телото

Како функционира:
✅Картичката има дугме кое кога ќе го притиснете се уклучува блутутот потоа се побрзува со вашиот мобилен кој треба да биде на домет до 10 метри, потоа се става батеријата во бубицата(слушалката) потоа се става истата потполно невидлива бубица во вашето уво

✅Картичката има вградена батерија од 1000mah,која ќе ви издржи до 8 часа постојана работа со неа,има вграден микрофон така да можете со шепотење да му ги прочитате прашањата од испитот на парнерот со кој сте во телефонска линија и исто така има вграден предавател кој безично го пренесува звукот од картичката до слушалката во увото
✅Домет од бубицата до картичката до 80cm.
✅Работи како handsfree со Auto-answer
(автоматско кревање на телефонските повици) корисно доколку се прекине повикот поради било која причина
✅Картичката безично го пренесува телефонскиот разговор или кој било звук од телефонот до бубицата.
✅Бубицата(слушалката) во увото е најмалата (вкупна должина помала од 1cm) и најгласната што постои на пазарот така што е потполно невидлива и навлегува длабоко во увото во средината на каналот така што е потполно невидлива за човековото око
Со една батерија работи над 2 часа

Пакетот се состои од:
1 Картичка блутут предавател
1 Потполно невидлива бубица
1 Sony батерија за бубицата

bubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPY , ispit , ispiti , испит , испити , препишување , prepisuvanje , prepishuvanje

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078371332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам