1 / 7
STRUMFOVI 18 CELO SEMEJSTVO GUMENI ORIGINALI POG.OGLAS
5.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.05.2021 23:57

Кичево

PRODAVAM RETKI GUMENI KOLEKCIONERSKI ORIGINAL STRUMFOVI GERMANSKI SO ZIG NA NIV VKUPNO 18 SE CELO SEMEJSTVO / POGLEDNETE SLIKI OD NIV / ZA POVEKE INFORMACII KONTAKTIRAJTE ME NA MOBILEN 071 451 028

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Традиционални детски игри

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071451028
Испрати Е-маил до огласувачот

LUSTER OD KOVANO ZELEZO I DRVO POG.OGLAS

3000 МКД

MAGNETOFON , TESLA B-45 KOLEKCI.PRIMEROK

22000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам