Graden plac na patot za Kravari
По Договор
08.01.2022 17:11

Битола / Битола

Квадратура:

2077 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezna parcela na patot za Kravari - Bitola od 2077 m2 vednas na delnicata pomegju tablite na bitola i kravari nasproti "Mebel Vi" so kompletno sredena dokumentacija za gradba sopstven pat dve individualni gradezni parceli od po 800 m2 , 16 metra visina 4 metra dlabina , obelezani parking mesta i dr.poveke informacii na 076529693 Peco

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078216546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам