1 / 2
Prodavam DIY Mosfet Amp + DIY Pass Labs Preamp
1 €
Цената е фиксна
11.01.2023 16:01

Автокоманда / Скопје

Prodavam DIY Mosfet Amp + DIY Pass Labs Preamp P 1.7
Crescendo amp 2x140 RMS (8 Ohm)
2 Torusa od po 800W,
4 x 10000uF,
4 Para (2SJ50, 2SK135) upareni
Dual Mono konstrukcija
Aluminiumsko kukiste

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070644562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам