1 / 2
Плац со 2 маркици Стрелиште
40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2023 08:50

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1042 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Плац со две маркици
Основа 108 и 130м2
Висина 8,5 м
Развиена површина 324 и 420м2
П+1+пк
Цена 40евра / м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам