1 / 5
RENOVIRANJE
По Договор
07.08.2022 01:01

Скопје Центар / Скопје

KOMPLETNO RENOVIRANJE, RENOVIRAJ EFTINO
-plocki
-molerisuvanje
-struja
-voda
-parket
-ladenje i greenje
Se za vasiot dom

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

21
Потврден огласувач
078832411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам