1 / 1
MIC-204 - Midi microphone
150 МКД
08.05.2021 13:50

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴MIC-204 - Midi microphone

✅Добиете повеќе од вашиот лаптоп
✅Компактна големина
✅Совршен за лаптопи
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Микрофони / Слушалки

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Звучници со USB INTEX 2*3W

590 МКД

Mouse Sharkoon SKILLER SGM2 Gaming 6400 DPI USB

1290 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам