Градежен инженер со овластување А и Б
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2021 15:24

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Инженеринг, Техничари

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Нудам овластување за проектирање, надзор и изведба од Б категорија и проектирање и избедба А категорија за фирма која нема лиценца.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
072303465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам