1 / 12
AUDI A5 TDI QUATTRO DPF SPORT 3.0 Tdi
3.600 €
Цената не е фиксна
01.12.2021 12:25

Берово / Берово

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

240 kw / 326 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi a5 3.0tdi sport izvaden dpf 300+ HP cupe full servisna istorija, so 2 kluca, 4 novi gumi , automatic s tronic quattro. Problem so lamela na menjac!! Kolata se naoga vo Berovo Makedonija,moze da se vidi i proba vo bilo koe vreme.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Majk
Потврден огласувач
078245303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам