STAN NA VTORI SPRAT 57M2
1 €
08.05.2021 16:59

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

57 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

vojni zgradi

Stanot poseduva;
DNEVNA SO KUJNA,DVE SPALNI,HODNIK,WC,KUPATILO
Stanot e vo odlicna sostojba i na mnogu ubava lokacija
pozadi kaficot VINTAS

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

GOCE
Потврден огласувач
070786129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам