1 / 2
RABOTA OD DOMA
1.000 €
07.08.2021 21:33

Штип / Штип

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни


GRAMFREE сајт за реклами, валута Грам
1. Најава со gmail акаунт
2. Клик на делот VIDEOS, каде има 5 видеа секој ден. Ги гледате едно по едно (60 секунди) и после се враќате назад.
3. Клик на делот FREE, каде има нешто слично на лотарија, односно среќно бројче. Кликате на ROLL. Тоа можете да го правите секој ден мах 5 пати. Во истиот дел ви одбројува за колку време можете пак да кликнете ROLL.
4. Кликате на Smart contracts -> SIGN -> TAKE. Оваа опција ја кликате секој ден, пришто после секое кликање ви дава за колку време треба да направите CONFIRM.
5. Реферали можете да зачлените после 3 дена и тоа мах 3 на ден. Ако зачлените повеќе од 3, системот ве блокира автоматски и нема да ви се важат грамовите кои ги добивате (5 грама= 1 реферал под вас). Рефералите на вашите реферали немаат врска со вас, не добивате ништо од нив.
Кога вашите реферали ќе стасаат до левел 2 ќе добиете плус 10 грамови.
Реферали зачленувате со линкот даден во Referrals.
6. Целата процедура трае 6 минути во денот и ја повторувате секој ден.
7. За повлекување на парите- минимум треба да имате 500 грамови за да повлечете. Грамот е валута која варира, па така кога ќе сакате да повлечете, одете во делот Dashboard, каде можете да видите колку имате собрано (баланс на грамови) и колку изнесува грамот во тој момент. Множите баланс х цена на грамот во моментот.
Одите во делот Withdrawal каде одбирате колку сакате да си префрлите на сметка (PayPal, Payoneer, Payeer, American Express, VISA, MasterCard, Bitcoin)
Тоа е сѐ.

КЛИКНЕТЕ НА ЛИНКОТ ПОДОЛУ ЗА БЕСПЛАТНА РЕГИСТРАЦИЈА
https://GramFree.cc/?r=9674779

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Viki
Ivo Lola Ribar, , Ivan Ribar Lola 17
Потврден огласувач
077942166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам