1 / 1
Se baraat dervojki za Rabota !!!
10.000 €
04.10.2022 00:45

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Женско

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se Baraat , Otvoreni , Komunikativni , Atraktivni devojki za rabota . ..

Zarabotka i Moznosti Neograniceni ...

Foto Obavezitelno

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Mia
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам