1 / 2
Koristen super zachuvan laptop
190 €
08.05.2021 19:46

Тетово / Тетово

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Koristen super zachuvan laptop

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Ramazan
Потврден огласувач
070209631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам