PRODAVAM KUCA MNOGU POVOLNO
10 €
Цената не е фиксна
08.05.2021 20:33

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

84 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1997

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

kicevo

Kuca na odlicna lokacija POVOLNO

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

GOCE
Потврден огласувач
070786129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам