1 / 2
Eftino samo baza AKG SR 40 S !!!!!!!
1.200 МКД
12.09.2022 21:44

Велес / Велес

Prodavam samo baza AKG , SR 40 S , bez adapter , moze dogovor i adapter , cenata ne e fiksna , pozdrav .

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
070216641
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам