1 / 2
Prekrivac
1.000 МКД
21.05.2023 14:30

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Kadifen prekrivac so zeleni ,crni, srebreni,krem kockicki
Dolzina 255cm
Sirina 249cm

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

VALENTINA
Потврден огласувач
071294213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам