1 / 4
Reno Kango Extrem
10.000 €
27.01.2022 15:44

Арачиново / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Reno Kango 2015 donesen od Sfajcarija....Odlicen plateno sfe...Kolata e so navigacija tach na ekranot servisiran full oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nehat
Потврден огласувач
071659555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам