1 / 12
Chrysler Pt Cruiser 2.2 CRD Limited Redizajn
По Договор
13.09.2022 10:39

Охрид / Охрид

Марка:

Chrysler

Модел:

PT Cruiser

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

*** Servisirano Vo Odlicna Sostojba ***
*** 2200 cc Mercedes Motor 110 Kw ***
*** Kozen Enterier, Klima, Tempomat, Greaci Na Sedista, Fabricki Zatemnati Stakla ***
*** Dva Kluca Orginalni ***
*** Nov Akumulator ***
*** 4 Novi M+S Gumi ***
*** Realni 220.0000 Km ***

Mozna Zamena So Benzin Vozilo Nad 2000 cc

Kontakt Broj: 076 444 882

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Oglasuvac 21
Потврден огласувач
+389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам