1 / 6
Regatta детска јакна
1.001 МКД
09.04.2022 12:02

Кисела Вода / Скопје

Се продава детска Regatta adventure tech јакна црвена зелена боја во одлична состојба. Големина 5-8 години. Има два слоја, може да се носи посебно како јакна шушкавец или како Полар ќебе. Купена во Scout outdoors 3800 денари, носена 2 сезони.

Контакт број 070403806

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
070200850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам