1 / 1
USB Sound card Звучна карта
300 МКД
Цената е фиксна
11.03.2022 17:39

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Посилен звук од onboard звучна Автоматски ја наоѓа Windows

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Ime
Потврден огласувач
075275729
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам