1 / 4
Motor za vw Volkswagen golf 3 1,9 obicen dizel
200 €
Цената е фиксна
22.09.2021 16:35

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava dobar.motor 1,9 obicen dizel. Na motorot ima. Dizni. Bos pumpa. Alternator. Servo.pumpa. vodna.pumpa. motorot.se prodava komplet. Na delovi ne go prodavam.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupce
Потврден огласувач
077769258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам