Hitno prodavam ili izdavam dukan
27.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2021 12:36

Штип / Штип

Квадратура:

20 m²

Греење:

Централно

Prodavam ili izdavam dukan.
Dukan e celiot so staklo,ima i metalni resetki za zatvaranje.
Ul.Vanco Prke na krajot

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Novica
Потврден огласувач
076607709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам