1 / 5
Fotelja na rasklopuvanje/ Фотелја на расклопување
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 12:36

Кисела Вода / Скопје

Се продава фотелја на расклопување, купена од Леснина. Многу функционална, во добра состојба. Има и сандук за складирање. Мебел штоф кафеава боја. Може да се претапацира, но и вака е во солидна состојба, штофот не е скинат никаде.
Димензии кога е склопена: 65цм ширина, 80 цм должина.
Димензии расклопена: 65цм ширина, 200цм должина

Цена по договор.
Контакт тел: 070 215 012

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

SSS
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам