1 / 4
Smart Fortwo -05
2.400 €
08.08.2022 23:53

Куманово / Куманово

Марка:

Smart

Модел:

ForTwo

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Uvezeno od Svajcarija
Servisirano
Avtomatik/Poluavtomatik
Klima
Registrirano cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vemil
Потврден огласувач
075425483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам