1 / 2
MANIA-So etiketa
700 МКД
02.06.2021 12:56

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Црна

Sosema novi(se gleda po slikite)preudobni patiki,pogodni za posiroko stopalo
Ima crni i rozovi vrvci
Cena Fiksna
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам