Prodavam niva na asvaltot Gorobinci-Sopot
1 €
14.08.2022 23:14

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam niva na patot Gorobinci-Sopot na 2 kilometri od kluckata Preod na noviot avtopat.Nivata e 5 dekari i e do asvalten pat.Hitno i mnogu povolno.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goranco
Потврден огласувач
078387947
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам