1 / 5
Atomizer po moznost zamena so vlekac
900 €
06.05.2022 15:13

Ресен

ova e italjansko proizvodstvo, vo grcija se vklopeni. dvo klipna pumpa ima. nov e zemen pred 4 godini.nema nikakva mana se si e ispravno. seuste go koristam duri da najdam vlekac so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

zekir
Потврден огласувач
071434222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам