1 / 11
IPhone docking station
3.300 МКД
26.11.2021 07:09

Карпош / Скопје

iPhone docking
super zvuk za vasiot IPhone IPad.
Usb Mp3
5 x CD Charger
Radio FM
2 x 30W
IPhone Charger
12v napojuvanje ( moze da raboti vo kola )

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078332663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам