СПРАТ ОД КУЌА ЗА РАБОТНИЦИ
1 €
08.06.2021 15:03

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

48 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

48 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Издавам спрат од куќа за работници (од 2 од највеќе 4 лица).

Спратот е во новоградба, градено е во 2015г. и има 48м2, опремен, кујна, вц, интернет и кабелска, голема градина, на 10 минути од центарот.

Се издава спратот на приземјето, другиот не се користи не е опремено, значи бидете сами.

Цена 150е.

(Огласот се однесува само за работници и не се однесува за студенти, ученици и фамилијалијарни луѓе).

Тел. 078/473-445

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Oglas
Потврден огласувач
076/464-696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам