1 / 12
Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola
998 €
Цената е фиксна
05.12.2022 12:41

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Илија Николовски - Луј 3

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во старата касарна во Битола. Ова современо и урбано архитектонско дело кое е производ на нашиот тим од архитекти кои со голема инспирација го создадоа Soho Residence, има за цел да го подобри домувањето и да го разубави овој дел на населбата.
Атрактивноста на локацијата, достапноста до мноштво јавни и културни објекти, патеката на Тумбе-кафе како и градскиот парк во околината, блискоста до централното градско подрачје и динамичното живеење се доволна причина токму тука да го пронајдете вашиот дом. Квалитетот на материјалите кои ги вградуваме ќе му дадат на овој објект долговечност, издржливост и енергетска ефикасност кои се загарантирана придобивка на современиот начин на живот.
Широката понуда на станови со различни квадратури почнувајки од 29 па се до 140 м2 и паркирање на подземно ниво со сигурност ќе ги задоволат вашите потреби и ќе ви донесат квалитет и стил во домувањето на едно ново повисоко ниво, затоа што вие го заслужувате тоа.
Чест ни е да бидете и вие дел од оваа успешна приказна.

📞 075237658
🌐 www.evroinzenering.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075237658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам