1 / 1
Zemjiste, Niva Gjavato
1 €
21.06.2022 17:18

Битола / Битола

Квадратура:

3864 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava zemjiste od 3864m2 vo selo Gjavato. Mesto izleguva na pat zemjen.
( ne e za kola) broj na parcela 2064

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078283862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам