1 / 2
ВЕЛОСИПЕД
2.000 МКД
Цената е фиксна
13.01.2022 08:53

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

Велосипедот е во возна состојба
Контакт 070 389 904

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

никола
Потврден огласувач
070389904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам