1 / 1
ESHARK ESL-KP1 YUGAKE - удобност за вашите зглобови
700 МКД
25.01.2022 23:30

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 ESHARK ESL-KP1 YUGAKE
✅ YUGAKE обезбедува удобност за вашите зглобови и раце со својот слој од мемориска пена со дебелина од 23мм, дури и за време на долгите сесии за игри.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Mouse M185

599 МКД

Сет 4 во 1 Fury Thunderjet

1699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам