1 / 12
foto objektiv za Sony Canon Olympus Nikon Lumix NOV
330 €
Цената е фиксна
05.05.2023 09:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Canon

nikogas ne koristen objektiv CANON FL 55mm f= 1: 1,2 Neverojaten za video i za fotografija ... so adapter odi na site mirrorless foto aparati kako i na DSLR tela ... Cist i ispraven bez tragovi ... Fabricka sostojba ... 280evra samo objektivot so predno kapace.... 330 evra so negovoto telo Canon FTql isto taka nikogas ne koristen vo kozna futrola ! Zameni ne ... kargo ne ...samo licno prevzemanje ... cenkanje NE ! Cenata e fiksna .

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

oglasuvac
Потврден огласувач
071750366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам