Se bara vozac E kategorija - platforma
1 €
17.06.2022 12:26

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara vozac E kategorija - platforma.
Se vozi na relacija MK-GR-MK.
Potrebno e da se poseduva sertifikat za megunaroden transport.
Kontakt Sterjo: 075441010

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од: Претпријатие

TD Makosped AD Skopje
Потврден огласувач
070369082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам