1 / 3
Piaggio X8 200cc Registriran +novi gumi
1.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2021 15:11

Гостивар / Гостивар

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

X8

Километри:

30000

Pali vozi sve vo red 072753040

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Bajram
Потврден огласувач
072753040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам