Приватни индивидуални часови за основно образование
300 МКД
10.05.2021 18:59

Карпош / Скопје

Се одржуваат индивидуални часови и часови во група за основно образование за сите предмети од прво до петто одделение и помош при совладување на сите тематски единици како и домашни задачи. Работа со деца со потешкотии во совладување на материјалот и помош при социјализација на деца.

-Времетраење на еден час изнесува 90 минути!
-Цена на еден час - 300 денари (за работа во група, цена по договор).
-Термини од понеделник до недела.

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Приватни основни училишта

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
071978985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам