1 / 11
Stan za izdavanje
По Договор
23.07.2021 22:07

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

58 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

1976

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Hristijan karpos 43

Ekstra stan centar prvi kat komplet opremen .Moze da se prenameni i kako deloven prostor vo zavisnost od dejnosta

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Стан
Потврден огласувач
070319797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам