1 / 4
Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.
1.180 МКД
09.05.2022 09:51

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo na spusten plafon hanter daglas.tip so lajsnai bez lajsna.dolgogodisno iskustvo.vo razni boji so perforacija i dr.prodazba po kvadrat komplet bez otpad po merka.pracame po kargo niz cela makedonija.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
078331596
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам