1 / 4
Prikolka za velosiped
120 €
15.06.2022 15:48

Велес / Велес

Prikolka za velosiped
Donesena od Germanija
Dobro zacuvana mnogu malku koristena
Lesno se montira
Nosivost do 30kg

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Trajce
Потврден огласувач
076255024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам