Se bara prodavac/ka
17.000 МКД
11.12.2021 11:11

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Piljara vo kisela voda ima potreba od prodavac ili prodavacka pocetna plata 17000den
070662096 naum
070662096 naum
070662096 naum

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

mitko
Потврден огласувач
071362737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам