1 / 1
СЕ БАРА РАБОТНИК ЗА ВО КРАВАРСКА ФАРМА
1 €
04.01.2023 17:45

Битола / Битола

Категорија:

Земјоделство, Шумарство, Природата

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

СЕ БАРА РАБОТНИК ЗА ВО КРАВАРСКА ФАРМА, РАБОТАТА Е ДОБРО ПЛАТЕНА ОБЕЗБЕДЕНА Е ХРАНА И ПРЕСТОЈ. СИТЕ ЗАИНТЕРЕСИРАНИ ДА СЕ ЈАВАТ НА БРОЈ:076794261.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075200389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам