1 / 1
Балирачка Клас донесена од Италија
1.650 €
11.05.2021 12:29

Пехчево / Берово

Балирачката е во екстра состојба

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
071381741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам