1 / 2
Се продаваат плацеви на Дисанска
35 €
11.05.2021 13:53

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат 3 плаца на Дисанска во градезен реон направени се елаборатите за трансормација на земјиштето како и поделбата на плацевите според новиот ДУП

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Дане
Потврден огласувач
070218911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам