архитект
125 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2021 14:42

Куманово / Куманово

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Нудам овластување за проектирање, ревизија, надзор и изведба од Б категорија и урбанистичко планирање А категорија за фирма која нема лиценца.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Anica
Потврден огласувач
078390017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам