1 / 6
Honda CBR600
3 €
31.05.2023 08:00

Велес / Велес

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2002

Модел:

CBR 600

Километри:

80000

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072/308-409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам