1 / 11
ELM 327 OBDII, Nitro OBD2, Eco OBD2
1.000 МКД
Цената е фиксна
19.05.2022 08:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi:
ELM 327 OBDII 1000denari,
(bluetooth ELM327, wireless scan tool, supports all OBD-II protocols)
Nitro OBD2 1000denari, - Benzine Cars/Diesel Cars
(objasnuvanje dadeno vo slikite na angliski jazik)
Eco OBD2 1000denari. - Benzine Cars/Diesel Cars
(objasnuvanje dadeno vo slikite na angliski jazik)

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Тунинг

Се продава од:

Јован
Потврден огласувач
076303603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам