1 / 4
Air Hockey - Hokej - Хокеј
1.600 €
Цената е фиксна
11.05.2021 20:08

Тетово / Тетово

Se prodava air hockey vo odlicna sostojba.
Poveke info na 076452404

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Автомати за игри

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
076452404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам