1 / 9
Kuka vo izgradba
По Договор
11.05.2022 08:36

Велес / Велес

Број на соби:

5

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Blagoj kirkov

Se prodava kuka co izgradba so site uredni Dokumenti
Kukata se naiga nad Crna dzamija na ul Blagoj Kirkov Za poveke informaci javete se

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Estref
Потврден огласувач
71305715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам