1 / 5
Pc
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2021 01:17

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Specifikacijata ne Pc e na slika
2 x 8 GB = 16 GB RAM
Cena po dogovor
tel: +389 75369051

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Pc
Потврден огласувач
075369051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам